Bezpłatne konto Internetowe bankowe – najlepiej pasujące do pożyczki on-line

Raiffeisen-Polbank

Bardzo wiele osób które zgłaszają się do mnie po pomoc w wybraniu najlepszej oferty pożyczki dla siebie nie posiada jeszcze dobrego konta bankowego z obsługą internetową. To sprawia że mimo wielkiej potrzeby nie mogą uzyskać szybko pożyczki.

To bardzo poważna przeszkoda w drodze do własnych planów.


Ale jest szybkie rozwiązanie na brak internetowego konta bankowego za zero złotych.
ZOBACZ WSZYSTKIE KORZYŚCI
0 zł za prowadzenie Wymarzonego Konta Osobistego
0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet z kartą Wymarzona Visa, z wyłączeniem wypłat z bankomatów tej sieci zlokalizowanych w placówkach innych banków
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju z kartą Mastercard Debit
0 zł za ustanowienie, modyfikacje, realizacje, usunięcie zlecenia stałego
0 zł za ustanowienie, modyfikacje, realizacje, usunięcie polecenia zapłaty
0 zł za wpłaty gotówkowe w bankomacie i w kasie Banku

To bardzo poważna przeszkoda w drodze do własnych planów. Ale by zdobyć najciekawszą ofertę pożyczkową wystarczy założyć konto internetowe.
zobacz wszystkie korzyści


Wszystkie środki zgromadzone na koncie są oprocentowane już od pierwszego grosza. w bardzo łatwy sposób sprawdzisz ile możesz zyskać na nbp.pl, bo oprocentowanie zależne jest od zmiennej stopy referencyjnej NBP i mnożnika banku. Twoje zyski rosną wraz ze wzrostem salda.

  • 0,225% dla kwoty do 10 000 zł – stopa referencyjna NBP x 0,15
  • 0,525% dla kwot od 10 000,01 zł – stopa referencyjna x 0,35

Oprocentowanie na Wymarzonym Koncie Osobistym obowiązuje do 31.12.2017 r. Od 1.01.2018 r. środki zgromadzone na Wymarzonym Koncie Osobistym będą podlegały oprocentowaniu wg wzoru: stopa referencyjna NBP x 0,00 (mnożnik), przy czym Bank może podwyższyć mnożnik na korzyść Kienta.

W każdej chwili szybko sprawdzisz, ile wynosi oprocentowanie Twoich środków na koncie, ponieważ oparte jest na zmiennej stopie referencyjnej NBP i stałym mnożniku. Informację o aktualnej stopie referencyjnej znajdziesz na stronie nbp pl

To bardzo poważna przeszkoda w drodze do własnych planów.


Wysokość oprocentowania ulega automatycznej zmianie w pierwszym dniu roboczym miesiąca kalendarzowego, jeżeli wysokość stopy referencyjnej NBP w poprzednim miesiącu uległa zmianie. W takim przypadku nowa wysokość oprocentowania jest iloczynem wysokości stopy referencyjnej NBP z ostatniego dnia roboczego miesiąca poprzedzającego oraz Liczby.
Nowatorskie bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, dla posiadaczy aktywnej karty debetowej Mastercard Debit do Wymarzonego Konta Osobistego. Opłata za użytkowanie karty debetowej Mastercard Debit wynosi 6 zł miesięcznie. Ubezpieczenie „CYBER Pomoc” obejmuje wsparcie i pomoc prawną m.in. w zakresie:

To bardzo poważna przeszkoda w drodze do własnych planów.

  • Kradzieży środków pieniężnych z Wymarzonego Konta Osobistego (np. nieupoważnione wykorzystanie w Internecie danych karty debetowej Mastercard przez osobę trzecią).
  • Konfliktu ze sklepami on-line (np. brak lub niekompletna dostawa towaru zakupionego w sklepie internetowym).
  • Utraty danych z dysku komputera, laptopa czy tabletu.
  • Utraty reputacji internetowej (np. umieszczanie fałszywych informacji).
  • Kradzieży tożsamości internetowej (np. w celu zaciągnięcia kredytu w czyimś imieniu)

Informacje na temat ubezpieczenia „CYBER Pomoc” w tym pełna lista wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeń Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce posługującego się marką handlową AXA Assistance, znajdują się w Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia Grupowego „CYBER Pomoc”, dostępnych na www.raiffeisenpolbank.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *