Pożyczka Pod zastaw mieszkania

Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest skierowana do osób posiadających mieszkanie własnościowe z wpisem w księdze wieczystej. Jest to dość szybka metoda pozyskania niezbędnej gotówki. Jeśli zadzwonisz do mnie w dzień roboczy, czyli od poniedziałku do czwartku to jest możliwość by gotówka znalazła się w Twojej dysozycji w 24 godziny. Co więcej gotówki pod zastaw mieszkania udzielamy każdemu. Ważnym elementem dotychczasowych rozmów było to że, otrzymując od nas pożyczkę nie tracisz meldunku, a pieniądze dostajesz nawet nawet do 24 godzin od złożenia wniosku. Możesz mieć negatywne wpisy w BIK, KRD i nie mieć zdolności kredytowej w bankach komercyjnych – u nas znacząca jest Twoja hipoteka.

Minimalny Czas trwania umowy to 3 miesiące – a okres kredytowania to 6 do 24 miesięcy – wyliczamy to poszczególnie dla każdego osobno. Wielkość oprocentowania w skali miesiąca wynosi u nas 1,6% ceny zastawianego lokalu mieszkalnego. Suma udostępnianego kredytu musi wynieść minimum połowę wartości zastawianej posiadłości.

W celu umówienia się na spotkanie lub uzyskania więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem

telefon kontaktowy, zadzwoń teraz 533 310 666

Wysokość kwoty która może zostać udostępniona to 70% wartości przedmiotu zabezpieczenia. To ważne bo czasami różne domy w różnych lokalizacjach mogę przedstawiać różne wartości.

zadzwoń teraz 799 832 556