Karta Rabatowa

Cashback World to międzynarodowa i wielobranżowa Shopping Community, która bezpłatnie i niezobowiązująco oferuje swoim Uczestnikom korzyści zakupowe przy każdym zakupie dokonanym w Cashback Shop. Oto one: do 5% Cashback od sumy zakupu oraz Shopping Points, które można wykorzystać w ofertach Partnerów Handlowych zwanych Shopping Point Deals.

Zwrot pieniędzy przy każdym zakupie to tylko jedna z zalet Cashback World operated by Lyoness. W naszej Shopping Community dostępne są także ciekawe promocje i Shopping Point Deals naszych Partnerów Handlowych. Dzięki temu masz wiele możliwości uzyskania rabatów.

 

W zależności od Partnera Handlowego, przy zakupie w Cashback Shop możesz otrzymać jako Uczestnik do 5% sumy zakupu w formie Cashbacku. Cashback ten zbiera się w Twoim Profilu na stronie Cashback World pod “Moje korzyści” i zawsze masz do niego wgląd. Jeśli w wyniku swoich zakupów oraz zakupów Twoich znajomych (Tell a Friend) uzbiera się kwota w wysokości minimum 22,50 PLN, suma ta zostanie przelana na Twoje prywatne konto bankowe, o ile wybrałeś w ustawieniach opcję wypłaty na konto.

Skontaktuj się by dowiedzieć się więcej pod numerem 799 832 556, lub przeslij smsem swojego maila by zyskać rejestracje swojej karty