Monedo – Pożyczka na raty Monedo Now

 • Szybko, prosto i bezpiecznie

  Pożyczanie pieniędzy powinno być proste. Dlatego też nasza aplikacja jest w 100 % cyfrowa, bez zbędnych formalności i możliwie jak najkrótsza. Bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego też działamy bezpiecznie i w ciągu kilku minut jesteśmy w stanie powiedzieć ile możemy Ci zaoferować pieniędzy. Po zatwierdzeniu wypłata rozpocznie się niezwłocznie. Zaleta: Weryfikujemy Ciebie, nie tylko historię kredytową.

 • Elastycznie dla Ciebie

  Zero ryzyka dla Ciebie, nasza oferta jest niewiążąca dla Ciebie. Bądź pewien, że dostosowujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb, aby zapewnić Ci pieniądze dzięki inteligentnym produktom przy świetnych warunkach z elastycznymi opcjami spłaty.

 • Sprawiamy, że to proste

  Wykładamy karty na stół, zgodnie z ofertą. Nie znajdziesz nigdzie ukrytych kosztów. Ponadto, możesz edytować ofertę, zmienić kwotę pożyczki, bądź ilość rat. Chcemy być dla Ciebie idealni.

 • Jesteśmy właśnie tutaj

 • Godziny zamknięcia? Nie. Wypłacamy środki o każdej porze dnia, usługi 24/7. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź potrzebujesz pomocy ze swoją aplikacją, możesz skontaktować się z naszą Obsługą Klienta w godzinach pracy, bądź wysłać maila, lub poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *